E pranoi lidhjen, Ana e “Përputhen” ka një kërkesë për të dashurin

214

Ana e Perputhen, vajza per te cilen u perfol gjate ka treguar nepermjet postimeve te ndryshme ne rrjetet sociale qe ne jeten e saj eshte dikush. Dikush te cilin Ana nje here e pohon e njehere e mohon. Mbremjen e djeshme ajo ka bere nje pyetesor ne Instagram ku nje ndjekes e ka pyetur: ”Nese je ne nje lidhje cfare i kishe thene personit te zemres ne keto momente?”

- PUBLICITET -

 

Nepermjet pergjigjes se saj Ana ka nenkuptuar qe ka nje person zemre dhe i ka bere nje kerkese publike atij. ”Do ti thoja qendro gjithmone ne jeten time dhe mos ma lesho doren kurre.”- ka shkruajtur ish konkurrentja.

- PUBLICITET -