Debati tepër i ashpër në PërPuthen, reagon Loco: Jo çdo lot para kameras është lot

184

Ditën e djeshme në “Për’puthen”një foto e publikuar nga Elvisi në InstaStory u kthye në një temë të nxehtë duke ndezur mjaft debate.

“Ka dy lloj mostrash në këtë botë:

Ngacmuesit sek sualë që bëjnë gjëra pa aprovimin e palës tjetër.

Femra që bëjnë ça duan dhe ia hedhin fajin “ngacmuesit”.

Për këtë të dytën jam më i sigurt”- shkroi konkurrenti përkrah fotos së një litari.

Ndaj këtij postimi reagoi ashpër edhe opinionisti Arjan Konomi, i cili madje kërkoi edhe përjashtimin e Elvisit, duke e akuzuar se po bën lojë edhe me Sindin dhe se në të vërtetë nuk ka asnjë interes ndaj saj.

Por së fundmi ka reaguar dhe Elvisi, nëpërmjet një statusi në Instastory, ku shkruan: