Rudina Dembacaj bën deklaratën e çuditshme: “Marku më tha të kam shok të ngushtë”

256

Ajo njihet për sensin e saj të humorit dhe jo më kot është një aktore humori. Siç e keni parë edhe nga titulli bëhet fjalë për Rudina Dembacaj e cila së fundmi është përfolur shumë për lidhjen e saj me Mark Frrokun.

Dyshja të cilët janë në qendër të vëmendjes shpeshherë ndajnë momente të bukura me njëri-tjetrin. Këtë herë Rudina ka treguar një kompliment që Marku i ka bërë ditën e sotme.

“Sot në mëngjes: Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë. Të kam shok të ngushtë”.