Meta ka vendosur Monikën në krye të 3 qarqeve, Petro Koçi zbulon planin e çifit presidencial

252

Thuhet se këto zgjedhje do të kenë shumë të papritura kjo falë ngjarjeve që na shoqërojnë çdo ditë të partive politikve.

- PUBLICITET -

Petro Koçi është ai që ka shtuar kuriozitetin e qytetarëve me deklarat e bëra së fundmi sa i përket çifiti Meta-Kryemadhi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Zv. Ministri i Mbrojtjes tha se Meta e ka vendosur bashkëshorten e tij në krye të listave në 3 qarqe dhe kjo jo pa qëllim. Dyshja kërkojnë patjetër një mandat ndërsa kandidatët e rinj janë lënë pas dore.

“Meta ka vendosur Moniken ne krye te listave ne tri qarqet kryesore sepse kerkon qe patjeter ajo te marre nje mandat.

Ndersa rekrutimi i shume te rinjve prapa liste ne LSI eshte shperdorim i tyre.

Po te vleresonte te rinjte LSI do i vendoste ne krye te listave dhe Moniken ta vendoste te 3 en apo te 4 ten.”, shprehet Koçi.

- PUBLICITET -