“Mbylle gojën, je për t’u pështy në surrat”/ Nuk përmbahet Antonela ndaj Locos: Injorante e pafytyrë

225

Një debat i ashpër ka shpërthyer mes Antonelës dhe Locos në studion e Përputhen.

- PUBLICITET -

Shkak u bë një story i publikuar nga Loco në instagramin e tij ku ironizonte Antonelën.
“Mos ta mohojë askush që ka grupime, se tani më janë vënë kundër mua ky Loco dhe Atdheu, se rrinë bashkë e më shkojnë kundër mua.
Shikoni çfarë foto ka publikuar në story me një litar të varur,” tha Antonela.
“Po ti je një injorante e pafytyrë që më sulmon për këtë, nëse të djeg mbaje,” u përgjigj Loco.

- PUBLICITET -