Çfarë ndodhi? Arjan Kononi shpërthen në mes të studios, kërkon përjashtimin e konkurrentit: Ndyrësirë, i pafytyrë

277

Një foto e postuar në Instagram nga Elvisi dhe e ripostuar nga Atdheu ka shkaktuar debat sot në studion e “Përputhen”. Një këtë foto thuhej se ndër të tjera se ka dy lloj mostrash, një ndër to femrat që bëjnë çfarë duan dhe akuzojnë për manjakëri seksuale dhe për këtë Elvisi dhe Atdheu drejtuan gishtin nga Antonela.

Antonela shpërtheu në lot dhe tha se u ndie e ofenduar nga kjo. “E ke bërë në 8 mars, jeni për tu pështyrë në surrat. Më mirë rri vetëm se sa shkoj me një si ty. Ndyrësirë je, ashtu i trajtoni femrat ju. Ke qene duke i gjuajtur karrigen në fytyrë tjetrës. ishalla del ajo skena që të shohim fytyrën e vërtetë”, tha Antonela.

Ndërsa Arjani kërkoi përjashtimin e Elvisit.

“Mu kujtua një film Burrat që urrejnë gratë. Ti Loco me këtë që ke bërë, unë kërkoj të përjashtosh nga emisioni. Plehra si puna jote duhet të përjashtohen. Qërrohu nga ky program ose nuk e di ç’do bëj. Je në një emision dhe keni kurajon të tregoni litarin, po në realitet çdo bëni ju”, tha Arjani