Basha sërish ‘lë nam’, Taulant Balla i publikon videon epike që po shpërndahet me shpejtësi

251

Lulzim Basha ka bërë një tjetër gafë gjatë konferencës së sotme. Basha shprehet: “Me Edi Ramën, pa të cilin nuk ka asnjë shpresë që Shqipëria të ndryshojë”. Ka qenë Taulant Balla ai që e ka publikuar këtë moment, ku bën edhe një reagim ironik ndaj kryedemokratit.

- PUBLICITET -

“Ja edhe ky artisti, kur është i zgjuar e di dhe e thotë që Shqipëria do të vazhdojë të ndryshojë vetëm me Edi Ramën”, shkruan Balla.

Video:

https://fb.watch/48mfepbrW6/

- PUBLICITET -