Zbulohet ku do të kandidojë Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha do të kandidojë në qarkun e Tiranës për zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa ende nuk dihet zona konkrete. Megjithatë, ai do të jetë i pesti në listën e drejtuar nga Lulzim Basha. Në listën e Tiranës janë edhe aleatët e PD-së, Fatmir Mediu, Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Dashamir Shehi.

Lista e qarkut të Tiranës

Lulzim Basha
Jorida Tabaku
Afred Rushaj
Albana Vokshi
Sali Berisha
Agron Shehaj
Fatmir Mediu
Grida Duma
Shpetim Idrizi
Belind Kelliçi
Dashamir Shehi
Mesila Doda
Aleat
Flamur Noga
Orjola Pampuri
Aldo Bumci
Ivi Kaso
Oriela Nebiaj
Gent Strazimiri
Clirim Gjata
Mirela Tabaku
Aleat
Enkeleda Sallaku
Aleat
Dorian Teliti
Arjana Cela
Aleat
Aleat
Taulanta Jupi
Aleat
Lediana Fratari
Aleat
Aleat
Aleat
Mimoza Hajdarmataj
Gentian Muca
Mirash Shkodra

TE TJERA

spot_img