“Vetëm zoti e di sa të dua”, Arbana Osmani me dedikim emocionues për ditëlindjen e djalit

Moderatorja e njohur ka uruar djalin e saj me rastin e ditëlindjes.

Sot është një ditë e veçantë për prezantuesen e njohur, Arbana Osmani.

Djali i Arbanës feston ditëlindjen dhe ajo nuk mund të ishte më e lumtur.

Moderatorja e njohur ka uruar djalin e saj në Instagram përmes disa fotografive ku tha se ishte shumë e emocionuar pasi po i shikonte fotografitë e tyre ndër vite.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Urime ditëlindja jeta ime!”, shkroi Arbana në mbishkrimin e fotografive.

TE TJERA

spot_img