Përmed bëmat e Ramës por qytetarët e bëjnë Sali Berishën për 1 lek: “Në një tenxhere ha dhe ti me bablokun! Po të vjen dita…

399

Teksa Sali Berisha ka përmendur bemat e Ramës dhe qeverisë së tij duke thënë se janë të mbushur me persona të vjedhjes dhe korrupsionit.

- PUBLICITET -

Megjithatë deklarata e tij u pasua me reagime të ashpra nga qytetarët të cilët nuk e kanë kursyer aspak në rrjetet sociale. Ja disa nga komentet më të ashpra që i kanë bërë ish-kryeministrit.

Një qytetar i shkruan: Sal! E sigurove vendin tend ti! Rri i qet se te kishim merak! Mos u merr me Ramen se ai do fitoj mandatin e tret dhe ti do kesh kohe te fillosh me digitalin zgjedhor ! Shiko ç’beri Luli, futi ne list ata qe s jan te PD dhe eleminoj PD ! Kete shiko !”.

- PUBLICITET -