Përlot një publik të tërë dhe vetë moderatoren, stilistja shqiptare tregon se si djali i saj u vetëhodh nga spitali i Senatoriumit

386

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte stilistja e mirënjohur shqiptare, Lira Koçi. Edhe një herë për të gjithë publikun ajo rrëfeu historinë më të trishtë të jetës së saj se si djali ,Xhoni, u vetëhodh nga spitali i Sentoriumit pas infektimit me virusin.

- PUBLICITET -

Ajo preku të gjithë duke zbuluar vështirësinë më të madhe me të cilën e përballi jeta. As Bieta nuk arriti t’i përmbajë lotët teksa i dhuroi një buqetë me lule dhe i kërkoi që të bëhej e fortë.

“Dua që të jesh shumë e fortë, i gjithë si staf jemi të prekur për atë që të ka ndodhur, por dua të qëndrosh e fortë,” tha Bieta duke i dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila të bardhë.

- PUBLICITET -