“Kujton se futbolli luhet me top volejbolli”, Artan Hoxha për Bashën e Ramën: “Piktori xhongler” dhe “artisti”

226

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar deklaratat e kryeministri Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha një ditë pas shpalljes së listave me kandidatët për deputetë në zgjedhjet e 25 Prillit.

- PUBLICITET -

 

- PUBLICITET -