“Ki dinjitet dhe pranoje”/ Plas sherri mes Shqipes së Për’puthen dhe Dojna Memës

125

Një debat i fortë ka ndodhur në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” mes ish-konkurrentes së Për’puthen, Shqipe Hysenajt dhe moderatores, Dojna Mema.

- PUBLICITET -

Sherri mes tyre nisin pas një deklarate të bërë nga Shqipja në lidhje me biseksualët.
Shqipja: Para dy javësh ti nuk ke ditur se çfarë ke thënë, ta them dhe pse. Ta kishe parë të gjithë pjesën e djalit, Gracianos ( ish-konkurrentit të Për’puthen), unë kam thënë që nuk jam kundër biseksualëve, por nuk më pëlqen ta kem për partner.
Dojna: Ki dinjitet të kërkosh falje dhe mbylle si histori se po e ekzagjeron. KI dinjitet dhe trego që je grua dhe mbaj dinjitetin.
Shqipja: Nuk kam fare dinjitet, sepse ti i ke marrë gjërat sipas mënyrës tënde.

- PUBLICITET -