E RËNDË – Gruaja 30 vjeçare hidhet nga ballkoni i pallatit ku jetonte, ndërron jetë menjëherë…

303

Opinioni publik është tronditur pasditen e sotme, pasi një grua i ka dhënë fund jetës duke kryer vetëvrasje. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në lagjen Don Bosko, në Tiranë.

- PUBLICITET -

Mësohet se gruaja, emri dhe mosha e së cilës nuk është bërë ende i ditur, i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e saj, por ende nuk ka një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen.

- PUBLICITET -