Më në formë se kurrë, Majlinda Bregu si rrallëherë ndan foton e ëmbël me bashkëshortin dhe bën komentin epik

Politikania Majlinda Bregu është shumë aktive në rrjetet sociale, por kur bëhet fjalë për jetën private tregohet më e rezervuar.

Mirëpo së fundmi, ajo ka ndarë një foto nga fundjava e saj në qytetin bregdetar të Vlorës. Bregu duket mjaft e qeshur dhe më në formë se kurrë.

Ajo shfaqet pranë bashkëshortit dhe pavarësisht se vitet ikin, çifti ka të njëjtën hijeshi si në rininë e tyre. “E kapëm një peshkë në Vlorë”, ka shkruar Majlinda Bregu në postim.

TE TJERA