Restorane luksoze dhe jahte! Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shijojnë pushimet në Dubai

156

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha ndodhen në Dubai, aty ku po kalojnë disa ditë pushimi. Çifti po kalojnë një kohë shumë të bukur, të cilën nuk kanë nguruar ta ndajnë edhe në rrjetet sociale.

- PUBLICITET -

Ka qenë Rezarta fillimisht që ka publikuar një foto nga një darkë në një restorant luksoz, e më pas kanë vijuar të tjera postime nga vende të ndryshme.

Ajo ka postuar disa fotografi nga një jaht, ku shfaqet në momente inti.me duke shkëmbyer puthje me Ermalin. “Përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta përkrah fotove.

- PUBLICITET -