Angela Martini ngre fustanin, ja si i provokon fansat me…

484

Një ndër personazhet më të komentuara dhe shumë të ndjekura në rrjetet sociale, Angela Martini poston foto dhe video nga përditshmëria e saj.

- PUBLICITET -

Në fotot e publikuara, në të shumtën e rasteve shfaqet tepër joshëse dhe provokuese.

Përmes këtyre pozave, Angela Martini tërheq vëmendjen e ndjekësve, ku i prek imagjinatën në sajë të imazheve të saj të nxehta. Së fundmi, modelja ajo ka publikuar në Instastory disa video, ku shihet duke ekspozuar këmbët e gjata me një fustan të zi, ku duket tepër joshëse.

- PUBLICITET -