Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

186

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.

- PUBLICITET -

Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi.

Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog.

 

- PUBLICITET -