‘S’ke lezet aq e dobët’, Nevina i kthehet keq ndjekësit dhe tregon arsyen pse ka rënë nga pesha

123

Moderatorja shumë simpatike e ekranit, Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory komentin e një ndjekësi, i cili i ka shkruar: “S’ke lezet aq e dobët”.

- PUBLICITET -

Nevina ka shkruar se ka rënë nga pesha pas 5 ditësh helmimi. Kujtojmë se moderatorja u infektua pak kohë më parë dhe mungoi në emisionin “E diell”.

- PUBLICITET -