‘Për cilin takim je penduar?’, Tea e thotë troç: Kam dalë kot…

274

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit. Që nga ai moment, dyshja nuk janë fshehur më, duke publikuar vazhdimisht momente pranë njëri-tjetrin në rrjete sociale. Mbrëmjen e kaluar ata kanë dhënë dhe një intervistë për emisionin “Roped with Olsi”. E pyetur se për cilin takim në “Përputhen” është penduar, Tea tha se ka dalë kot me të gjithë djemtë, përpos Beartit.

- PUBLICITET -

“Për cilin takim je penduar? Thua me atë kot dola”, i tha Olsi. “Kot kam dalë me të gjithë, përveç Beartit”, u përgjigj ish-konkurrentja.

- PUBLICITET -