U largua me bujë/ Shpërblehet Ana e ‘Përputhen’, ja pozicioni i rëndësishëm që merr në Top Channel

Ana ka qenë një nga vajzat më të komentuara që në hyrjen e saj në “Përputhen” e deri sa doli nga programi pas përjashtimit nga produksioni.

Mirëpo Ana nuk i mungoi ekranit sepse për disa puntata me radhë e kemi parë në rubrikën “Trotuar” në “E diell”. Më pas e pamë edhe si opinioniste në “Përputhen Prime”.

Por së fundmi Olsa Muhameti ka zbuluar se Ana është zyrtarisht pjesë e stafit realizues të “Për’puthen”.

“Le ta themi dhe këtë…Ana është zyrtarisht pjesë e stafit realizues të “Për’puthen”, ka treguar Olsa.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...