PS nxjerr spotin: Luli është kreu i një SHPK-je, aksionet e së cilës zotërohen nga Saliu dhe Iliri që duan pushtet…

173

Partia Socialiste e Shqipërisë ka publikuar një video në formë spoti në rrjetin social Facebook. Në videon e postuar, Partia Socialiste shprehet se ndërkohë që Lulzim Basha bën koalicione të së shkuarës me Monika Kryemadhi dhe aleatët e tjerë, Edi Rama po sjell njerëz të rinj me integritet në Partinë Socialiste.

- PUBLICITET -

Bashkangjitur me videon Partia Socialiste thekson se: Nëse voton koalicionin e së shkuarës, nëse voton Lulin sjell në pushtet Ilirin dhe Saliun. Prandaj 25 prilli do jetë një zgjedhje pro drejtësisë dhe zhvillimit. Në 25 prill zgjedhim për të çuar deri në fund punët e nisura. #SkaKohëPërPushim

https://fb.watch/3-Ljhqx_TY/

- PUBLICITET -