“Jam 79 vjeç dhe nuk vdes pa fituar demokratët”/ Batuta mes Bashës dhe të moshuarit

109

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme takime me qytetarët në kryeqytet.

- PUBLICITET -

Kryedemokrati Basha ishte në Njësinë Nr.3 të Tiranës, ku është takuar edhe me biznese, për t’i prezantuar më pas me programin e PD.

Gjatë bashkë-bisedimit nuk kanë munguar dhe batutat.

Basha u shpreh se sakrificat e qytetarëve do të shpërblehen të gjitha.

“Unë jam 79 vjeç dhe nuk vdes pa fituar Partia Demokratike,” thotë një gjysh.

“Ju jeni të fortë, do rroni dhe do gëzoni frytet e punës tuaj,” tha thënë Basha duke premtuar ndryshimin pas fitores së 25 prillit.

- PUBLICITET -