Tea turpëron ‘live’ Beartin në Instagram përpara ndjekësve (FOTO)

209

Tea dhe Bearti janë një ndër çiftet më të komentuar së fundmi në portalet rozë pas dlajes nga ‘Përputhen’. Të gjithë njerëzit janë sy dhe vesh për të kuptuar të rejat e fundit në lidhje me çiftin më të ri.

Së fundmi Tea në llogarinë e saj në Instagram ka krijuar një mini intervistë të vogël me ndjekësit e saj.

Një ndër pyetjet ishte: Çfarë është ajo që të pëlqeu më shumë tek Bearti dhe të fitoj si femër?

“Një korigjim e kam zënë unë se ky kishte turp. Kishte turp nga unë.”– përgjigjet Tea.