“Të lutem, ma bëj këtë favor” Habit Alfred Cako, ka një kërkesë të pazakontë për Grida Dumën

337

I njohur për teoritë e tij ndryshe, konspiracionisti Alfred Cako i ka bërë së fundmi një kërkesë të pazakontë ish-deputetes së PS Grida Duma.

- PUBLICITET -

Ai i ka kërkuar me ngulm që të buzëqeshë sa më shumë dhe të mos rrijë serioze.

Menjëherë ka ndërhyrë ish-konkurrentja e “Përputhen 1”, e cila është pjesë e panelit të “Rrethit Katror” Ina Kollçaku, duke e konsideruar këtë koment si shumë seksist.

PJESE NGA BISEDA NE STUDIO

Alfred Cako: Grida është një luftëtare, apo është një çirrëse që mund të joshë votuesit me buzëqeshje. Nuk e kam parë asnjëherë të buzëqeshë. Të lutëm Grida ma bëj këtë favor, “buzëqesh”. Qesh njëherë dil e qeshur. Sikur do bësh luftë e do vrasësh dynjanë me mitroloz.

Ina Kollçaku: Çfarë ka për të qeshur. Kjo është shumë seksiste e thënë kështu.

- PUBLICITET -