HYRJELAJMESHOWBIZSherri i turpshëm! S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen...

Sherri i turpshëm! S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht

Një sherr i turpshëm ka ndodhur me Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Sherri i cili nisi me një koment banal, dhe është i pajustifikuar, nisi pas një debati në studio me hyrjen e Dorit.
Eri pasi doli nga studio për tu qetësuar tha për Dorin se: Po e mbroja, se thashë kam hyrë vetë i ri dhe e di ca presioni ka. ai e ka bërë për vemendje.
Por pavarësisht kësaj Eri shkon sërish ‘të sqarohet’ me Dorin e pyet: ca ke ti për punë e leshit ore kokëpalarë.
Pas kësaj sherri mes tyre degjeneroi në përplasje fizike që kërkoi dhe ndërhyrjen e konkurrentëve dhe stafit mbështetës të Top Channel.

TE TJERA

spot_img