“Ka ardhur koha që më në fund PD të ndërrojë Bashën”, Petro Koçi zbulon rrugën për të larguar kreun demokrat

275

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, Koçi shkruan se ka ardhur koha që PD të ndërrojë Bashën dhe sipas tij, kjo do të arrihet vetëm duke votuar PS.

“Erdhi koha që më në fund PD të ndërrojë Bashën. Voto PS dhe Basha ikën vetë!”, – shkruan Koçi.