“Jam e ftohtë” Kejvina Kthjella nuk i ndal pozat provokuese: Ngrohja globale më bëri të nxehtë

126

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të kërkuara në fushën e modelingut.

- PUBLICITET -

Ajo shpeshherë është bërë pjesë e fushatave të ndryshme të markave të njohura.

Por për bukuroshen bionde dhe pozat provokuese nuk janë të pakta.

Kejvina ka zgjedhur të ndajë së fundmi disa fotografi, ku ka theksuar format e trupit, sidomos të pasmet.

“Jam e ftohtë, por grohja globale më bëri të nxehtë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

- PUBLICITET -