Qytetari i kërkon të largohet nga drejtimi i vendit, kryeministri Rama i jep përgjigjen epike (FOTO)

172

Në orët e vona të natës kryeministri Rama ka replikuar me qytetarët që e komentojnë në rrjetet sociale. Njëri prej tyre i shkruan se duhet të iki dhe të mos e gënjejë më popullin.

- PUBLICITET -

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i Ramës.

“Rama shpresojmë të ikësh mos e gënje popullin” i shkruan ai.

Kreu i qeverisë thotë se këtë do ta vendosë populli në 25 prill. “Shpresa vd es e fundit, por popullin do ta dëgjojmë ne 25 prill se tek kush beson”, i përgjigjet Rama.

- PUBLICITET -