E frikshme/ Gazetari po raportonte ‘live’, por ja çfarë ndodhi pas krahëve të tij (VIDEO)

299

Një aksident i frikshëm ka ndodhur teksa një gazetar po raportonte “live”.

- PUBLICITET -

Dy motoçikleta janë përplasur pas krahëve të tij, pasi njëri nga ata i ka prerë rrugën tjetrit.

Nuk ka informacion për vendndodhjen e aksidentit dhe as për gjendjen e personave.

Ashtu si dallohet dhe në pamjet e publikuara nga LiveLeak, personat e aksidentuar janë ngritur në këmbë.

 

- PUBLICITET -