Basha në timon pa rrip! Aurela ndan foton, çifti kalon të dielën në një nga fshatrat e Tiranës

Lulzim dhe Aurela Basha kanë vendosur që këtë ditë të dielë ta kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Ka qënë Aurela ajo e cila ka ndarë në ‘Instagram’ një selfie së bashku me bashkëshortin. Basha shihet në timon tepër i përqëndruar, sportiv teksa në kokë mban një kapele mirëpo shihet që nuk mban rripin e sigurimit.

‘Një pasdite të këndshme të gjithëve’ shkruan Aurela përkrah fotos.

Mesa duket çifti po shijon ditën me diell në një nga fshatrat e Tiranës. Aurela është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, prej nga ndan foto nga përditshmëria e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME