Gazetari i njohur qenka nipi i Reis Çiços, dhe sdo e besoni se kush është ai…

637

Reis Çiço, një prej figurave më të njohura të ekranit shqiptar qenka daja i gazetarit Endri Xhafo. Këtë e ka zbuluar vetë Endri me një postim në Instagram ku shfaqet krah Reisit.

- PUBLICITET -

Endri tregon se e ka takuar dajën tek liqeni i Tiranës teksa bënte xhiro me biçikletë.

“Kur takon dajën nga Liqeni dhe i thua: bravo për vullentin, kur të rritem dua të bëhem si ty”, ka shkruar Endri.

- PUBLICITET -