Gazetari i njohur qenka nipi i Reis Çiços, dhe sdo e besoni se kush është ai…

Reis Çiço, një prej figurave më të njohura të ekranit shqiptar qenka daja i gazetarit Endri Xhafo. Këtë e ka zbuluar vetë Endri me një postim në Instagram ku shfaqet krah Reisit.

Endri tregon se e ka takuar dajën tek liqeni i Tiranës teksa bënte xhiro me biçikletë.

“Kur takon dajën nga Liqeni dhe i thua: bravo për vullentin, kur të rritem dua të bëhem si ty”, ka shkruar Endri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...