VIDEO/ Konkurenti shkatërron studion në trasmetim direkt, pasi fitoi ekipi kundërshtar

58

Një moment i pazakontë ka ndodhur në një studio televizive në Islandë.

 

Konkurenti i shfaqjes “Gettu Betur” reagoi mjaft dhunshëm kur skuadra kundërshtare me një avantazh iu përgjigj saktë pyetjes, e cila çoi në humbje ekipin e tij.

 

Video e emisionit po bën xhiron e rrjetit, ku shfaqet i riu fillimisht duke hedhur një gotë ujë në sheshxhirim, më pas duke shembur banakun dhe duke braktisur skenën.

 

Ndërkohë prezantuesja e emisionit Kristjana Arnarsdottir, e tronditur u përpoq të vazhdonte me programin dhe më pas vazhdoi me reklamat. l.k/abcnews.al