Rita Ndoci behet nostalgjike dhe kthehet pas ne vitin 1985

136

Kengetarja e njohur shkodrane Rita Ndoci perhere eshte nje nga me te preferuarat e publikut shkodran. Ajo perhere eshte e mirepritur ne daljet e saja skenike por edhe ne jeten e perditshme.

PUBLICITET

 

Edhe pse tashme prej vitesh ajo jeton ne SHBA kengetarja simpatike vijon te kete simpatizante te shumte. Rita sefundmi ka publikuar nje foto e cila datno ne vitin 85 ku ne pah vihet re si gjithmone bukuria e saj tipike pervec zerit te vecante.

 

Kengetarja ne postimin e sa shkruan “Në teatrin Migjeni Shkodër, viti 1985”.

PUBLICITET