Fifi i shpëton ligjit për mrekulli, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares shqiptare

74

Fifi është treguar e hapur me fansat e saj, duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin social Instagram.

PUBLICITET

Fifi së fundmi u dha mundësinë fansave të saj të pyesnin atë çfarë u intereson atyre.

Dikush nga fansat e saj ishte mjaft kurioz duke e pyetur, “A është e vërtetë se ti dhe Mario Novak mund të kishit përfunduar në burg në aeroporot 1 muaj më parë?”.

Fifi e ka pranuar këtë gjë, por nuk ka treguar se cila ka qenë arsyeja. Ajo është shprehur se fatmirësisht ja ka dalë mbanë ta kalojë këtë situatë pa përfunduar në burg.

“Po është e vërtetë! Dhe sinqerisht nuk e kam idenë si dolëm nga ajo situatë. Mario Novak tregoju pak zemër”, ka shkruar Fifi dhe përgjigjen e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

PUBLICITET