Shpërthen bombula e gazit në banesë, dy persona mbërrijnë në urgjencën e spitalit

81

Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë në Durrës. Për pasojë, dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar me urgjencë në spitalin rajon Durrës për të marrë trajtim mjekësor.

PUBLICITET

Ata ndodhen nën kujdesin e mjekëve, ndërsa mbetet e paqartë nëse ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat.

PUBLICITET