HYRJELAJMESHOWBIZLajme të mira/ Orinda Huta dhe Turjan Hysko prindër për herë të...

Lajme të mira/ Orinda Huta dhe Turjan Hysko prindër për herë të parë? Ja fotot që ngritën dyshime të forta

Dyshja e njohur e ekranit Turjan Hysko dhe Orinda Huta mund të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Së fundmi ata kanë vendosur të ndajnë një fotografi të ëmbël me ndjekësit duke shijuar dëborën e para ca ditëve në ballkonin e shtëpisë se tyre.

“Shtëpi, e bekuar”- janë fjalët që moderatorja shkroi krahas fotos, ku çifti pozuan të përqafuar, duke i mbajtur të dy duart tek barku i Orinda Hutës.

Dyshimet ushtuan nga komentet e mikeshave të tyre, Marcela Lati dhe Xhemi Shehu, të cilat kanë lënë në koment nga tre zemra, nga një për secilin prej tyre.

“Edhe unë tre zemra them që janë ”- shkroi një ndjekëse e moderatores, krahas komentit të Xhemi Shehut.

Orinda Huta ka postuar në rrjetet sociale një foto ku mund të vihet re që barku i saj është pak i rrumbullakosur, duke pasur parasysh që ka një trup të stërvitur.

TE TJERA

spot_img