Picajoli shqiptar i bën “zbor” brumit të picës, momenti që s’ duhet humbur

Ne “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Toni, i njohur për të gjithë si “Toni Picajoli”.

39 vjeçari me origjinë nga Kamza prej vitesh jeton e punon në Gjermani, aty ku ka mësuar të bëjë spektakël me brumin e picës.
Toni tregoi se një picë e bën për 30 sekonda dhe rekordi i tij është 412 pica për vetëm 2 orë.

Gjatë intervistës ai nuk ngurroi të bënte një spektakël të vogël me brumin e picës.
Performancën e Tonit mund ta ndiqni në videon më poshtë.

TE TJERA