Vërshojn memet në rrjet, publikohet kënga qesharake e Teas dhe Beartit

75

Plas shakaja në rrjet, del kënga qesharake për Tean dhe Beartin

- PUBLICITET -

Dashuria e Teas dhe Beartit dy ish-anëtarë të Përputhen ka bërë që këta të fundit të jenë kryetemë në mediat rozë, raporton Gazeta Express.

Së fundmi të dyve iu kanë kushtuar edhe këngë.

“Pas ca ditësh plas skandali, nuk të len rehat portali, kanë nxjerë foto arti, puthen Tea me Beartin”, thuhet në mes të këtyre vargjeve.

- PUBLICITET -