Koalicion me Topallin në zgjedhjet e 25 Prillit? Flet për herë të parë Rudina Hajdari

135

Rudina Hajdari në një intervistë për Report Tv është pyetur nëse e shikon si mundësi bashkëpunimin me partinë e Jozefina Topallit në zgjedhjet e 25 prillit për të krijuar një koalicion.

- PUBLICITET -

Hajdari nuk e përjashtoi si mundësi, ndërsa tha se fillimisht i duhet të shoh programin e saj dhe më pas të jap një përgjigje

“Ende se kam parë programin e Topallit në momentin që do e shikoj do kem një përgjigje”, tha Hajdari.

- PUBLICITET -