E rëndë! Ishin nisur për të rregulluar një defekt, automjeti i OSHEE bie në lumin, humbin jetën dy elektriçistët

71

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e sotme në Gjirokastër.

- PUBLICITET -

Burimet thonë se një automjet i OSHEE është rrëzuar në lum, pranë fshatit Lazarat.

Nga të dhënat e para dyshohet se brenda automjetit janë dy elektricistë. Forca të shumta policore, autoambulanca dhe shërbimi zjarrfikës kanë shkuar në vendngjarje.

Bëhet me dije se mjeti i OSHEE ku udhëtonin Ismet Isaraj e Selfo Kallfa ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë duke humbur jetën kështu tra.gjikisht dy elekriçistët

- PUBLICITET -