Najada Çomo e denoncoi në polici pasi e bezdiste në telefon, flet 32-vjeçarja nga Berati dhe habit me atë që thotë

143

Mëngjesin e sotëm u bë publik lajmi se shefja e spitalit Infektivit Najada Çomo ishte intimiduar përmes telefonatave, nga një e re nga qyteti i Beratit.

- PUBLICITET -

Sipas informacioneve, prej dy javësh vajza e telefononte Çomon duke e fyer në mënyrë të vazhdueshme, gjë që ka detyruar mjeken që të paraqitet për denoncim në polici.

Mirëpo 32-vjeçarja e cila është kontaktuar nga mediat thotë se nuk e njeh Çomon, dhe ajo ka ngatërruar numrin e telefonit.

Vajza shprehet se nuk e njeh Çomon dhe se nuk ka patur qëllim shqetësimin e saj.

- PUBLICITET -