HYRJELAJMEAKTUALITETE trishte! Ndahet papritur nga jeta kryetari i Partisë Demokratike në...

E trishte! Ndahet papritur nga jeta kryetari i Partisë Demokratike në…

Kryetari i Partisë Demokratike të Sarandës, Hariz Mema është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku kardiak.

Mema u gjet pa ndjenja ditën e sotme në fshatin Gjashtë të Sarandës, dhe u transportua në spitalin e qytetit në gjendje kome. Fatkeqësisht Mema ka ndërruar jetë në spital

TE TJERA

spot_img