Askush nuk e dinte/ Saimiri i ‘Love Story’ ka kërkuar nuse prej kohësh në TV, ja çfarë ka bërë para 6 vitesh

204

Saimiri i “Love Story” është bërë tashmë një nga personazhet më të komentuar në ekranin shqiptar.

- PUBLICITET -

 

Por edhe pse për publikun këtu është hera e parë që e ndjek 33-vjeçarin, në Gjermani mesa duket nuk është kështu. I riu ka marrë pjesë më parë në formatin gjerman “Next Please”, në televizionin RTL II. Aty Saimiri ishte në garë me disa djem të tjerë për një vajzë, njësoj siç janë vajzat sot për të.

 

Por ai nuk arriti ta fitonte zemrën e vajzës protagonist dhe pas 6 vitesh po kërkon sërish nusen ideale, por këtë herë në Shqipëri. Kujtojmë se në puntatën e djeshme, Saimiri zgjodhi të dërgonte në finale Merin dhe Generdën.

 

- PUBLICITET -