“Ah sa do më marri malli” Dhimbje për Arbana Osmanin, moderatorja humb njeriun e shtrenjtë

140

Dhimbje në familjen e moderatores së njohur Arbana Osmani. Mësohet se ajo po kalon një ditë të vështirë, pasi ka humbur gjyshin. Lajmin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

 

Osmani ka publikuar në Instastory një foto të sajën me gjyshin dhe gjyshen, duke gatuar në ambient të jashtëm. Krahas fotos Arbana shkruan: Ma puth fort gjyshen o gjysh, ah sa do më marrë malli për ju.

 

Lexo edhe:   “Se më deshi…”/ Naumi nuk njeh limit me Linditën, e ofendon keq pasi braktisi takimin