Pasi doli pozitiv me Covid-19, Ardit Gjebrea zbulon live se edhe e bija është…

168

Disa ditë më parë, producenti Ardit Gjebrea zbuloi se ishte infektuar me Covid-19. Ai tregoi se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe se e vetmja simptomë që ka është temperatura jo shumë e lartë.

- PUBLICITET -

Ndërsa sot, Gjebrea u detyrua ta prezantonte emisionin “E Diela Shqiptare” nga shtëpia, pasi ndodhet në izolim.

Madje, gjatë një interviste online me mjekun që po e kuron, Arditi ka treguar gjithashtu se edhe Anna vajza e tij është infektuar me Covid-19. Sipas producentit, vajza e ka marrë në shkollë.l.k/abcnews.al

- PUBLICITET -