Video/ Asnjë përmirësim në aksin Lezhë-Milot, policia u ndryshon kursin shoferëve

75

Pas reshjeve të borës dhe ngricave në Lezhe problemi me rrugen Balldren – Milot vijon të mos marrë zgjidhje.

- PUBLICITET -

Gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se në aksin nga Lezha në drejtim të Milotit është i bllokuar, ndërsa policia po devijon automjetet drejt rruges së vjetër.

Asnjë borëpastruese nuk shihet në rrugë duke veshtirësuar qarkullimin ndjeshëm.

- PUBLICITET -