Koronavirusi i merr jetën punonjësit të Tv Klan, bashkëshorti i gazetares së njohur

237

Juljan Buzo bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevori ka humbur betejën me Covid-19 pasi prej kohësh ishte duke luftuar me virusin e tmerrshëm.

- PUBLICITET -

Juljan Buzi prej vitesh punonte si montazhier në Tv Klan. Lajmin për ndarjen nga jeta të Buzit e kanë dhënë kolegët e tij.

Dritan Laci koleg i Juljan shkruan se ka mbetur i tronditur nga lajmi dhe nuk mund ta besoj ikjen e tij.

- PUBLICITET -