Të lumtur pranë njëri-tjetrit, dalin fotografi të Teas dhe Beartit duke u puthur pasa pasqyres

100

Tea dhe Bearti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit në Shqipëri dhe Kosovë, shkruan Gazeta Express.

- PUBLICITET -

Pasi treguan se janë në lidhje dashurie, ata po kalojnë shumë kohë pranë njëri-tjetrit. Ditë më parë, u panë duke bërë ‘shopping’ në një qendër tregtare në Prishtinë.

Ndërsa, sot janë duke qarkulluar në rrjetet sociale disa fotografi të Teas dhe Beartit, para pasqyrës duke u puthur.

Ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, ndërsa ishin kombinuar në veshje. Tea me të bardha, ndërsa Bearti një bluzë të zezë me vija të bardha.

- PUBLICITET -