Policia i “prish” ditëlindjen këngëtares shqiptare, gjoba të larta dhe për të ftuarit

196

Këngëtarja e njohur Diona Fiona festoi mbrëmjen e të mërkurës ditën e lindjes, por festa nuk shkoi ashtu siç e kishte parashikuar.

- PUBLICITET -

Përmes postimeve në rrjetet sociale bukuroshja tregoi se po ja kalonte më së miri gjastë festës së bashku me të ftuarit.

Sipas burimeve të ‘Prive’, festa e këngëtares u ndërpre nga policia pasi ishte duke shkelur masat antiCovid. Bëhet me dije se të gjithë të ftuarit janë gjobitur me nga 200 euro.

- PUBLICITET -